Cıvıltı Çocuk Kulübü

Kış Dönemi Eğitim Programı

Cumartesi Dersleri Başlıyor!! 2018 - 2019 Cıvıltı Çocuk Kulübü Cumartesi Dersleri her hafta Cumartesi Saat: 10.30'da. Dersler 06 Ekim Cumartesi başlıyor. Kayıtlarımız devam ediyor.

Yaz Okulu 2018

8 haftalık Yaz Okulu maratonumuz Elhamdülillah kazasız belasız sona erdi. Sürç-ü lisan ettiysek af ola.

Kış Dönemi Eğitim Programı

Cumartesi Dersleri Başlıyor!! 2017 - 2018 Cıvıltı Çocuk Kulübü Cumartesi Dersleri her hafta Cumartesi Saat: 10.30'da. Dersler 21 Ekim Cumartesi başlıyor. Kayıtlarımız devam ediyor

Yaz Okulu Kapanış Programı

8 haftalık Yaz Okulu maratonumuz Elhamdülillah kazasız belasız sona erdi. Sürç-ü lisan ettiysek af ola. Ekim de başlayacak olan Kış Eğitimimize de bekleriz. Kış Eğitimimiz haftada bir gün (Cumartesi) olacaktır.(Sizi özleyeceğiz.) İyi seyirler :)

2017 Yaz Etkinliği - 5. Hafta

Yaz Okulumuzda 5. hafta etkinliği olarak öğrencilerimizi Esenyurt Belediyesi Modern Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezine götürdük...

2017 Yaz Etkinliği - 4. Hafta

Yaz Okulumuzda 4. hafta etkinliği olarak İstanbul Halk Ekmek Fabrikası ve 15 Temmuz Şehitliğini ziyarete gittik.

2017 Yaz Etkinliği - 3. Hafta

Yaz Okulumuzda 3. Hafta etkinliği olarak; erkek çocukları halı saha maçına gittiler. Kız çocuklarımız da mutfak alıştırma etkinliği düzenlediler.

2017 Yaz Etkinliği Başlıyor...

8 Haftalık yaz okulu kayıtlarımız başladı. 7-14 yaş arasında Erkek ve Kız öğrencilerine yönelik Yaz Okulumuz 3 Temmuz Pazartesi başlıyor.

2016 Yaz Okulu Nihayete Erdi!!

8 Haftalık yaz Okulumuzun Elhamdülillah sonuna geldik. Öğrencilerimizin sertifikalarını dağıttık. Kış Eğitimimize de bekleriz.

Bu Tatilde İlkadım'dayız!

İkadım Derneği Cıvıltı çocuk kulübü olarak 2016 Dönemi 7 - 14 yaş Kız ve Erkek Çocuklarına yönelik yaz etkinliğimiz 11 Temmuz - 02 Eylül tarihleri arasında 8 Hafta şeklinde gerçekleşecektir.

Yaz Kursunda 1 Haftayı Geride Bıraktık

İlk gün küçük kardeşlerimiz birbirleriyle ve hocalarıyla tanıştılar. Tüm kardeşlerimiz İlkokul Erkekler, İlkokul Kızlar, Ortaokul Erkekler ve Ortaokul kızlar olmak üzere 4 sınıfa ayrıldılar. Birinci hafta etkinlik ağırlıklı faaliyetler yapıldı.

Bu Tatilde İlkadım'dayız!

İkadım Derneği Cıvıltı çocuk kulübü olarak 2015 Dönemi 7 - 14 yaş Kız ve Erkek Çocuklarına yönelik yaz etkinliğimiz 15 Haziran - 10 Temmuz tarihleri arasında 4 Hafta şeklinde gerçekleşecektir.